Роботи в майбутньому Туристичному хабі не зупиняються. Тестується підсвітка фасаду, перетворюється і прилеглий простір на вулиці Соборній, крім того, поблизу Туристичного хабу вже встановлюють вуличні меблі. Доповнить локацію літня тераса та озеленення: тут планується висадити декоративні кущі та траву. Усе це разом покликано створити ще одне місце тяжіння у самому центрі міста. Про це на своїй сторінці у фейсбук написав міський голова Сергій Моргунов.

Поруч з Туристичним хабом два навчальні заклади, які готують фахівців з маркетингу і туризму, популярні туристичні об’єкти та зручна транспортна розв’язка – тож тут очікується багато користувачів цього простору як серед вінничан, так і гостей.

Попереду ще завершення внутрішніх робіт у приміщенні Турхабу та здача в експлуатацію.

«Паралельно буде напрацьовуватись екосистема хабу та нового туристичного фронт-офісу. І тут важлива співпраця з підприємцями, ІТ-фахівцями, студентами - усіма, хто розвиває туризм у Вінниці. У синергії з креативною спільнотою ми зможемо досягти амбітної цілі – відкрити по-новому Вінницю для зовнішнього і внутрішнього туризму. Наше місто має потенціал, щоб стати центром відпочинкового, ділового та медичного туризму не тільки Подільського регіону, а і всієї Центральної України. Запрошую всіх подавати ідеї щодо активностей у Туристичному хабі Вінниці вже в цьому сезоні», – каже міський голова Сергій Моргунов.