У Вінницькій міській раді після опрацювання місцевої ініціативи до сесії підготували проект рішення «Про найменування урочища та проведення організаційно-правових заходів щодо впорядкування та збереження території пам’ятки археології в м. Вінниці». Це все  про Замкову гору, де нині височіє 50-метровий Прапор України.

Бо  передбачено найменувати місцевість, що розміщена на розі вулиць Гліба Успенського та Замкової – урочище Замкова гора.

«…Згідно з анотованим науковим звітом про археологічні дослідження на території Замкової гори у м. Вінниця в 2021 році, продовжити дослідження у 2022 р., –  зазначено  на сайті міської ради.

Департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради, з метою збереження пам’ятки археології та схилів від зсуву ґрунту:

  • оформити право користування на земельну ділянку в межах проведеного та проектного благоустрою, на основі затвердженого паспорту пам’ятки.
  • завершити процедуру проектування та виготовлення документації для влаштування підпірної стінки.
  • завершити роботи по проведенню другої черги благоустрою території Замкової гори у м. Вінниця в 2022р», – зазначено в проекті рішення.

Ще в 2016 році говорили про те, що на Замковій горі планують створити туристичний об’єкт.

У 2017 році під час археологічних досліджень там знaйдено піч з житлa, вогнище трипільського чaсу, мaсляний світильник ХІІІ — поч. ХІV ст, a тaкож відкрито дві споруди трипільського і дaвньорусько-золотоординського чaсів. А вже в серпні 2020 року біля Замкової гори працював екскаватор і планували будувати поруч готель та ресторан. Вінничани писали в мерію петиції, щоб будівництво призупинили.

А влітку 2021 року на Замковій горі провели благоустрій території і встановили найвищий в області флагшток. Вперше там Державний прапор підняли у 30-й День Незалежності України. Місяць тому на Замковій горі встановили лавочки і висадили дерева.