Надія Яремчук поїхала на заробітки до такої вже ближньої та розрекламованої Польщі. Влаштувалась там у невеличкому містечку та нещодавно забрала туди доньку Ольгу. Дівчина закінчила медичний коледж у Погребищі, працювала у Козятинському районі за фахом.

Переїхала до мами у Польщу. Пішла працювати різноробочою…

– Ввечері 18 січня вбили маму. Просто вулицею вона йшла на роботу – нічну зміну. Камери зафіксували, як її вдарили важким предметом по голові, а потім обікрали. На вулиці був дощ. Тіло пролежало до самого ранку на дорозі. Вранці її побачили перехожі. Вони ж і викликали “швидку” та поліцію… Потім вже зателефонували мені, щоб прийшла на впізнання тіла.


Це жах, важко передати словами, що відчуваю... Я втратила найдорожче. Залишилась сама. Тепер, щоб доправити тіло на Україну та поховати мою матусю на Батьківщині, потрібно заплатити величезні кошти. Та найгірше - це очікування. Бо тіло віддадуть з моргу лише через декілька днів... Винуватців не затримали, підозри нікому не виставляють. Та місцеві правоохоронці обіцяють у всьому розібратись.

Редакція та земляки висловлюють співчуття рідним загиблої. Все життя Надія з донькою проживали у смт Ружині, що на Житомирщині.

Софія Копач