Ще одна перемога України і знову “вінницька”. Вінничанка Ірина Буй стала чемпіонкою світу з біатлону. «Бронза» отримав наш Олександр Казік.

– 6 медалей виборола сьогодні Паралімпійська команда України – поповнила скарбничку нагород в Ліллехаммері!

2 – золоті, 2- срібні та 2- бронзові нагороди.

Спортсмени змагались в індивідуальній гонці з біатлону на дистанції 12,5 кілометри.

У класі стоячи Ірина Буй виборола золото, Олександра Кононова стала срібною призеркою, бронза у ще одної українки Людмили Ляшенко.

Неймовірно впевнена перемога вінничанки: з відривом від другого місця в 5 хвилин і 18 секунд!

Також у Олександра Казіка – бронза!

У класі стоячи серед чоловіків вінничанин Григорій Вовчинський зайняв 4сходинку турнірної таблиці.

Загалом за п’ять змагальних днів у доробку українських паралімпійців – 19 нагород: 5 – золотих, 6 – срібних та 8 – бронзових медалей.