10′ – Жук відкриває рахунок у матчі ударом у дальній верхній кут воріт – 1:0 на користь вінничан.
12′ – Біляченко подвоює перевагу “ЯСКО” ударом з близької відстані по центру воріт.
13′ – Шихін сильним ударом влучає у поперечину воріт “Лагуни”.
13′ – Максименко вдало звільнився від опіки захисників та пробивав під дальню стійку, але на заваді став голкіпер суперників.
14′ – Максименко отримує м’яч з глибини майданчику та елегантно підсікає м’яч поруч з голкіпером. Підсумковий рахунок першого тайму 3:0.

15′ – Розпочався другий тайм з небезпечної атаки від команди з Румунії: голкіпер “ЯСКО” двічі врятував команду.
15′ – Жук отримує попередження за фол біля 6-ти метрової лінії. Небезпечний штрафний для “Лагуни” удар з якого парирує голкіпер.
17′ – Ципля скорочує відставання румунської команди ударом у порожні ворота після позиційної атаки – 3:1.
19′ – Контратака від “Лагуни” завершується взяттям воріт від Раца, що влучив поміж ніг голкіперу з близької відстані – 3:2.
23′ – Слівінський вдало пробивав з лівої ноги під дальню стійку, але голкіпер суперників перевів м’яч на кутовий.
24′ – Біляченко ударом з меж штрафного майданчика, після позиційної атаки, повертає комфортну перевагу вінничанам – 4:2.
25′ – Шихін опиняється перший на добиванні після удару партнера, який на себе взяла стійка – 5:2.

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО! – повідомила Вінницька обласна федерація футзалу.