Щоб дівчата мали роботу прямо вдома, у рідному селі, а не заглядались на заробітки по закордонах за тисячі кілометрів від своїх дітей та родин, — розповів колишній голова Моївки Бабчинецької громади Олександр Вівдич.

— У тривалих роздумах зупинились на швейному виробництві — пошитті постільної, банної та кухонної білизни. Для початку роботи придбали основне недороге обладнання — побутову швейну машинку, розкрійний стіл та дріб’язок — ножиці, нитки… З цього і почали!

На сьогодні, працюючи лише 1,5 року, ми створили повноцінне під­приємство, яке, хоч і не в повному обсязі, але має:

— свою ліній­ку якісних товарів власного виробництва — постільна білизна, подушки, простирадла на резинці, подушечки-іграшки, подушечки для новонароджених, маски й інше;

— асортимент якісних товарів постільної, банної та кухонної білизни, що ми закупляємо в українських виробників;

— з допомогою участі у державних та недержавних конкурсах бізнес-планів отримали цільові кошти на підтримку дрібного та середнього бізнесу й закупили професійне промислове обладнання.

Колектив «Власної справи» завжди у творчому пошуку

А головне — створили ефективну команду однодумців, які готові йти одним шляхом для спільного розвитку. І звісно — ми створили робочі місця тут, вдома, у Моївці.

Оглядаючись на короткий період часу, назвемо його «від ідеї до сьогодення», ми дійсно задоволені своїми досягненнями, проте розуміємо, що попереду ще біль­ше завдань, цілей, перепон та планів. З них зокрема і масштабування виробництва та виробництво повної лінійки товарів постільної, банної та кухонної білизни, створення робочих місць, пос­тійний розвиток та вдосконалення і так далі. Але все це попереду!..

Хто хоче бути з нами і слідкувати за цим проєктом у Моївці — долучайтесь до нашої групи в Viber «СВІТ ПОС­ТІЛЬНОЇ БІЛИЗНИ»… чи заходьте на перший моївський канал в Ютубі — TV ВЛАСНА СПРАВА… Бо тут мова йде не лише про швейне виробництво, а перш за все про важливі події в житті нашого села!

Роман КОВАЛЬСЬКИЙ