Днями у Вінниці, в оновленому спорткомплексі «Аква-Він», що на вул. Академіка Янгеля, 48, пройшов ХХХІ чемпіонат України з баскетболу. За першість змагалися команди з Вінниці, Харкова та Хмельницького. Перемогу серед жіночих команд здобули «Вінницькі блискавки», серед чоловічих – «Вінницькі зубри».


В спортивному комплексі «Аква-Він» відбулися тури чемпіонатів України з баскетболу серед жінок Вищої ліги та чоловіків Першої ліги. Команда «Вінницькі блискавки» обійшла команду «ХАІ» Харківської області. А команда «Вінницькі зубри» перемогла команду «Хмельницька політехніка – ДІДІБАО».

Цією перемогою вінницькі команди наблизились ще на один крок до виходу у плей-оф в ХХХІ чемпіонаті України з баскетболу серед жінок Вищої ліги та чоловіків Першої ліги сезону 2021/2022 років.

«Вінницькі баскетбольні команди гідно змагалися за першість в чемпіонаті України. Вони майстерно вели м’яч, робили влучні кидки та чіткі передачі. Спортсмени старалися показати весь арсенал своїх вмінь. Вітаємо із заслуженою перемогою!», - каже директор Міської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з баскетболу Олександр Аносов.

Роман Ковальський