Дійшла інформація, що Путін на засіданні Ради безпеки Росії заявив: “Росіяни та українці – один народ, я ніколи від цього не відмовлюсь”. До речі, Гітлер колись теж так думав про австрійців та німців.

Тобто, це так, по-родственному приїхали до нас в гості пацани на тачках. Щоб по-родственному розпиз…ячити та обікрасти наші хати, повбивати наших дітей та жінок, згвалтувати наших сестер.

Хороші гостинці привезли “родствіннічки”. Що тут скажеш.

У нього точно щось з головою. І щось дуже серйозне, навіть маніакальне. Бо знову, як дідусь Панас, розказує своїм “заглядиватєлям в рот”, що він таки врятує Україну і братський народ від бандерівців.

Що, мовляв, операція по спасінню йде за планом, а поставлені завдання успішно вирішуються.

Ось так собі вирішила одна людина на прізвище Путін, що ми один народ, і що саме тому нас треба поставити на коліна, чи повністю знищити?

А хто такий цей пуйлявий Хутін, що взявся вирішувати долю українського народу? Чому його нікчемна приватна думка про єдиний народ стала вирішальною в розв”язанні такої страшної війни, якої Європа не бачила уже вісімдесят років.

А, може, варто було перед тим, як вогнем та мечем заганяти нас у свої обійми запитати в мільйонів україців, чи вважають вони себе єдиним народом з орками азійськими?

Товаришу Путін, ви живете у віртуальній заіржавілій совдеповській реальності. З республіками-сестрами і братськими народами, окупованими більшовиками і загнаними в єдине стійло вашими попередниками чекістами, енкаведістами та кагебістами.

Єдиними ми з вами вже ніколи не будемо. Якщо, навіть, до 24 лютого ще комусь і здавалось, що ви якісь дуже далекі родичі, то тепер остаточно всі українці зрозуміли, що нічого спільного між нашими народами немає.

Ви вбивці, чужинці, загарбники, жорстокі окупанти з Азії, придушені кріпосним правом. У вас садять в тюрму лише за те, що люди виходять на вулицю з маленьким листочком, на якому написано “Ні війні”.

У вас можуть розстріляти за те, що хтось скаже правду про військові злочини проти нашиих людей і про ваших загиблих, які по-родствєнному прийшли “зах…яріть хохлов”. Ну, і лягли тут від рук зовсім іншого, європеського народу, який себе захищає від ваших смертельних обіймів.

Який уже знає, що вас сюди жене ваша азійська дикість та безродність, і що єдине, чого ви хочете, це остаточно докрасти і присвоїти собі всю нашу історію та нашу цивілізовану ментальність.

Навіть не старайтеся: Україна – це не Росія.

І, взагалі, тримайте при собі ці ваші переконання. Вони хибні.

І заберіть свою смертоносну орду з чужої території, де живе зовсім інший народ.

Василь Пишний