Вінницькій правоохоронці затримали чоловіка, який вчиняв домашнє насильство відносно своєї вагітної дружини та дитини. Чоловік був у стані алкогольного сп’яніння. Від поліції намагався втекти через балкон першого поверху. А ще під час затримання у нього виявили пістолет.

Про це повідомили у Вінницькому районному управлінні поліції.

До поліції надійшло повідомлення від 37-річної вінничанки про те, що її чоловік повернувся додому у стані алкогольного сп’яніння та вчиняє відносно неї та їх малолітньої дитини насильницькі дії. Також жінка повідомила, що у чоловіка може бути зброя.

На місце події прибув екіпаж сектору протидії домашньому насильству Вінницького районного управління поліції. Побачивши поліцейських, домашній кривдник намагався втекти та вистрибнув з балкона квартири, розташованої на першому поверсі. Правопорушника поліцейські наздогнали та вилучили у нього пристрій для відстрілу гумових куль.

За словами начальника сектору протидії домашньому насильству Вінницького районного управління поліції Валерія Кравчука, за вчинення домашнього насильства відносно жінки та дитини, на домашнього кривдника складено два адміністративних протоколи відповідно до ст. 173-2 КУпАП та виписаний терміновий заборонний припис на вхід та перебування в місці проживання постраждалих осіб, будь-якого контактування з ними. Крім цього, правопорушника поставлено на превентивний облік осіб, які вчинили домашнє насильство.

Спецзасіб для відстрілу гумових куль, який затриманий зберігав з порушенням термінів його перереєстрації, вилучений, а дозвіл на його зберігання – анульований.