В щоденному розвідувальному огляді Міноборони Британії повідомляється:

Британська розвідка зазначає, що принаймні один найсучасніший російський танк Т-90М був знищений у боях. Т-90М був представлений у 2016 році і містить покращену броню, модернізовану гармату та покращені системи супутникової навігації.

Близько 100 танків Т-90М зараз перебувають на озброєнні серед найкраще оснащених російських підрозділів, у тому числі тих, що воюють в Україні. Модернізована броня системи, призначена для протидії протитанковій зброї, залишається вразливою, якщо її не підтримують інші силові елементи” – йдеться в огляді.

Конфлікт в Україні завдає серйозної шкоди деяким з найбільш боєздатних підрозділів і найпередовіших можливостей Росії. Після цього конфлікту Росії знадобиться значний час і витрати, щоб відновити свої збройні сили” – зазначає британська розвідка.

В огляді сказано, що замінити модернізоване та вдосконалене обладнання буде особливо складно через санкції, які обмежують доступ Росії до критичних мікроелектронних компонентів.

Як відомо, 6 травня британська розвідка заявляла, що триваючий опір захисників “Азовсталі” призводить до збільшення втрат серед росіян і зриває їх плани на півдні Донбасу.

Але особиста забаганка Путіна взяти «Азовсталь» будь якою ціною закон для таких же кровожадних генералів.

Тим більше, якщо матері російських солдатів, яких косять на цій потрібній лише одному диктатору війні, мовчать, то чому не робити з їхніх дітей гарматне м’ясо?

Андрій Власенко