Ми, журналісти «33-го», зворушені, що маємо честь належати до них. Писати героїчні сторінки України.

«33-й» виходить вже 30 років. І з початку повномасштабної війни жодного разу не пропустив свій вихід.

З тієї фатальної ночі 24-го ми дні і ночі тримаємо свій інформаційний фронт. У той час, як наші колеги, сини, чоловіки, доньки боронять Україну, ми під виття сирен пишемо і фіксуємо на фото і у відеорепортажах правду.

Ось що повідомляється на сайті найпрестижнішої премії світу в журналістиці:

— Рада Пулітцерівської премії із задоволенням присуджує особливу відзнаку журналістам України за їхню мужність, витривалість та відданість правдивому репортажу під час безжального вторгнення Володимира Путіна в їхню країну та його пропагандистської війни в Росії.

Незважаючи на бомбардування, викрадення, окупацію та навіть смерть у своїх лавах, вони наполегливо намагаються надати точне уявлення про жахливу реальність, яка робить честь Україні та журналістам у всьому світі.

Проукраїнські журналісти, які майже всі були у списках ворогів Росії, мали сісти в концтабори чи взагалі бути закатованими, не побоялись, не втікали за кордон, а з перших годин війни почали писати про неї правду.

У той час, коли рашистським пропагандосам платять мільйони за брехню, українські журналісти платять за правду власним життям.

Війна в Україні, розпочата рашизмом, вже забрала життя 21 журналіста лише за останніх два місяці. Це сумний рекорд. Такого ще не знав світ.

Ми, інформаційний батальйон, ті що служать правді та не зрадили Україну, тримаємо стрій.

Разом до Перемоги!
У серці з Богом і Україною.
Ваш «33-й»

Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте на сайт новини і враження від доленосних подій! Ми з вами, наші славні ЗСУ, ми з тобою, наш героїчний народе України. Ми з тобою, наша багатостраждальна мати Україно.

Пулітцерівська премія – одна з найпрестижніших нагород у галузі літератури, журналістики, музики і театру. Заснована видавцем Джозефом Пулітцером.

З 1917 року премія вручається щорічно в перший понеділок травня опікунами Колум¬бійського університету в Нью-Йорку.
У 2018 році найбільше нагород дісталося газеті The New York Times — 3, газета має вже 125 нагород цієї премії. І ось в цьому році вирішили відзначити всіх журналістів України, які є одним інформаційним батальйоном цієї визвольної війни.

Нагадуємо, що і на Нобелівську премію миру подали Україну та її народ.