За процесуального керівництва Вінницької спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону та слідчими слідчого управління Головного управління Національної поліції у Вінницькій області за оперативного супроводження Управління стратегічних розслідувань у Вінницькій області викрито та затримано начальника відділення забезпечення Вінницького об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Установлено, що вказана військова службова особа – майор ЗС України, одержав неправомірну вигоду в розмірі 1400 доларів США та 3550 грн від громадянина України за вчинення дій з використанням службового становища, а саме – за непризов під час загальної мобілізації.

10.06.2022, після одержання неправомірної вигоди, хабарника в погонах затримано на місці вчинення кримінального правопорушення.

Грошові кошти в затриманого вилучено.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими слідчого управління Головного управління Національної поліції у Вінницькій області за оперативного супроводження Управління стратегічних розслідувань у Вінницькій області.

Наразі готується повідомлення затриманому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, а також клопотання про обрання щодо останнього запобіжного заходу.

Андрій Власенко