Правоохоронці викрили на фінансуванні терористів “ДНР” колишнього нардепа Валерія Горбатова, а також в нього знайшли понад 6 тисяч артефактів та експонатів, викрадених з музеїв АР Крим та куплених в “чорних археологів”.

Генпрокурорка Ірина Венедіктова та ДБР повідомляють, що серед артефактів – скіфські мечі Акінак, списи, сокири, стріли, монети, кольчуга 12 сторіччя, шоломи епохи Еллінізму та посуд Трипільської культури.

Згідно з висновком експертів Національного музею історії, історичні артефакти належать епохам від бронзового віку до пізнього середньовіччя.

Оцінюються мільйонами. 

За словами міністра культури Олександра Ткаченка, це найбільша кількість експонатів в історії. Вона повернута у власність держави, а деякі речі не мають аналогів в музеях України та світу.

Валерій Горбатов з 2011 року працює першим заступником голови Федерації Профспілок України. До цього був представником президента в республіці Крим.

Він доктор наук і заслужений економіст України. Тричі був нардепом від Трудової України.

А тепер, в ході слідства, виявилось справжнє нутро цієї людини.

Ось чому ми так легко з діячами, які не проводили політику України, а обкрадали музеї, отримуючи зарплати і статуси за наші з вами податки, втратили Крим, Донбас. Недостатньо підготувались до відсічі агресора. Має численні нагороди…

А щодо діяльності профспілок із такими керівниками, то тут і слів зайвих не потрібно. І так все зрозуміло. 

Андрій Власенко