Чому заплати і штати в чиновників залишились, а поскорочували вже всіх кого могли?

Доброго дня я мама дитини з інвалідністю, орфанне захворювання.

У нашій Крижопільській ТГ, Тульчинського району, Вінницької області 29 квітня на сесії голова з депутатами вирішили закрити школи та садочки, у нашій школі є діти з інвалідністю, їх інтереси взагалі не беруться до уваги

У моєї доньки орфанне захворювання Хвороба Гоше, вона одна дитина у Вінницькій області з такою важкою генетичною хворобою. Мало того що ніхто ніколи не поцікавився як має жити така дитина, та ще й систематично порушують права дітей на навчання.

Я працюю вихователем дошкільного відділу Павлівської філії ЗЗСО села Жабокрич, оголосили простій. Ми розуміємо війна, зарплата 2/3 плюс повністю податки вирахували, зарплата 3800, кожних два тижні потрібно відвезти дитину на замісну терапію у Вінницю, це 120 км від нас, без введення препарату життя дитини під загрозою, але це все ще квіточки.

Тепер нам повідомляють що нас взагалі закривають (скорочення штатів), у нас на початку вересня вже що могли, те поскорочували.

ВЛАДА НА МІСЦЯХ ЩО ХОЧЕ ТЕ ТВОРИТЬ!

Себе не позбавили ні премій ні надбавки, штат селищної ради роздутий 120 чоловік і не на мінімалках. Хто може проконтролювати видатки цих горе керівників, чи мають право вони людей залишити без засобів до існування, дітей без доступної освіти, ще й повноваження розширили цим трутням.

Чи правомірні дії нашої влади, я від них отримую лише хамство та погрози. Як вижити людям? Ми все робимо для забезпечення наших хлопців, їсти готуємо, передаємо вантажі, що потрібно все організовуємо самі нікого не питаючи. У нас війна, я можу потерпіти і на мінімалці, але коли чиновники нічому собі не відмовляють, та ще й вважають що їм все можна бо тут немає кому за ними слідкувати, вибачте, я просто в розпачі, як далі жити.

Чи мають право чиновники місцевої влади, під час військового стану скорочувати людей, якщо в нашій області все працює, бойові дії не ведуться?

Буду вдячна керівникам області та ТГ за відповідь.

Наталія Куценко-Рекечинська, Крижопілька ОТГ