Кремлівський режим не просто так пригрівав усіх українських зрадників. Вони після Революції Гідності повтікали до країни-окупанта з метою “переможного повернення” в потрібний момент. І Янувович, і підібрана ним “еліта” були куплені москвою, і мали відробляти, знекровлюючи Україну. По-суті владна верхівка держави на той час стала п’ятою колоною імперського кремля. Разом із церквою московського патріархату.

Усі ці роки спецслужби росії планували створити в Україні фейкові адміністрації після “захоплення” країни. Їх мали “очолювати” колишні функціонери Партії регіонів, які давно втекли з України, а також представники вже забороненої партії “Опозиційна платформа за життя”, які залишалися на початку агресії на українській території.

Цю інформацію оприлюднив речник Служби безпеки України Артем Дехтяренко. За його словами, напередодні повномасштабного вторгнення РФ в Україну в лютому вони виїхали до прикордонних областей Росії та Білорусі. А частина перебувала у тимчасово окупованому росіянами Криму. Всі ці колишні політики, колаборанти і таємні агенти москви, хотіли повернутися до влади, спираючись на підтримку російських військ.

Хто ж ці ексчиновники вищих ешелонів української влади? Служба безпеки України назвала прізвища кремлівських посіпак, які мріяли панувати в Україні. Йдеться про колишнього міністра оборони Павла Лебедєва, ексглаву СБУ Олександра Якименка, ексміністра внутрішніх справ Віталія Захарченка, ексзаступника секретаря РНБО Володимира Сівковича, колишнього главу Адміністрації президента Андрія Клюєва.


“Ці люди мали доступ до найтаємнішої інформації, і досі вони можуть підтримувати контакти зі своїми колишніми підлеглими, які тим чи іншим чином впливають на ухвалення певних рішень”, – підкреслив спікер СБУ.

Речник СБУ також зазначив, що, за його даними, Сівкович та Клюєв створили у Москві “політичний офіс”, який працює під контролем ФСБ. Вони мають широке коло контактів в українському політикумі, і вони дають ФСБ рекомендації, кого з громадян України можна завербувати та використовувати в окупаційних структурах.

П’ята колона в Україні продовжує працювати на ворога. Будьте пильними.

Сергій Бойчук