Президент турецького “Фенербахче” Алі Коч прокоментував скандальні вигуки вболівальників на матчі з “Динамо”,  які підтримали дії Путіна в Україні, але наголосив, що просити в України пробачення не будуть, навпаки – чекають вибачень від посла.

Коча, якого цитує турецьке видання Milliyet, заявив:

“Ми не будемо перепрошувати перед Україною. Після нескінченних промов посла України він має перед нами вибачатися…

Ми обговорюємо подію, що тривала 20 секунд. Нагадаю вам, що матч тривав 120 хвилин…

Ще до початку матчу ми бачили, як воротар, що раніше грав у Туреччині (йдеться про українця Дениса Бойка, який грав у “Бешикташі” – ред.), провокував трибуни перед матчем. Потім стався гол. Знову ж, цей гравець зіскочив з лави запасних та почав робити такі рухи. Однак цю заяву ми не поділяємо. Я навіть хочу подякувати Луческу. Він підкликав до себе гравця…

Мені видається, що такі вигуки є неприйнятними та необов’язковими, навіть у моменти люті. Але я засуджую тих, хто намагається повісити цей ярлик на всю спільноту “Фенербахче” з її 115-річною історією, та тих, хто намагається заявити, що 20-секундні вигуки були сплановані.

Позиція Туреччини та “Фенербахче” щодо цього вторгнення (Росії в Україну – ред.) є однозначною. Якою є ця позиція? Ми не поділяємо нічию сторону. У нас є українські та російські гравці”.

Ось так, не поділяють нічию сторону… Ви все зрозуміли? Немає принципів? Є інтереси?

Андрій Власенко