Як відомо, лідер КНДР Кім Чен Ин один з небагатьох світових політиків, який публічно заявив про повну підтримку дій режиму Путіна. Через визнання Пхеньяном квазіреспублік на сході України, в середині липня наше МЗС заявило про розрив дипломатичних стосунків з КНДР.

Корейський диктатор у відповідь зробив те ж саме. І, схоже, ця “образа” не обмежиться дипломатичною нотою. Бо Північна Корея нібито запропонувала надіслати 100 тисяч своїх солдатів для підтримки спроби вторгнення Росії в Україну, стверджує російське державне телебачення. Чого варті ці заяви ми вже переконалися на прикладі сірійських найманців, які “мали воювати на боці рф”.

Як пише видання New York Post, пропозицію КНДР надати військову допомогу Росії не вдалося оперативно перевірити, але її підхопив член громадської ради при міноборони Росії Ігор Коротченко.

“Є повідомлення, що 100 тисяч північнокорейських добровольців готові приїхати і взяти участь у конфлікті”, – сказав Коротченко в ефірі одного з пропагандистських телеканалів.

Він також заявив, що північнокрейці нібито мають “багатий досвід ведення контрбатарейної війни”.

Якщо Північна Корея висловить бажання виконати свій міжнародний обов’язок по боротьбі з українським фашизмом, ми повинні їм це дозволити“, – сказав Коротченко.

Заява про допомогу Північної Кореї з’явилася на тлі того, що кілька російських держав-сателітів уже надають так звані “добровольчі” сили. Це, на думку деяких аналітиків західної розвідки свідчить про брак у кремля політичного капіталу для оголошення масової мобілізації всередині росії.

До речі, міжнародні експерти пророкують для росії долю такого ж закритого і відсталого від цивілізації суспільства, як КНДР. Бо обидва схильні до тероризму та існують поза нормами світового правопорядку і мають безпредметні територіальні претензії до сусідніх незалежних держав.

Василь Головко