Деякі з пророцтв передбачають подальші потрясіння, від яких громадяни просто не встигатимуть оговтуватись. Незважаючи на це, існують і такі, які обіцяють світле майбутнє, яке радуватиме жителів українських територій уже найближчим часом. Таким чином, основне залежить не лише від самого тексту пророцтва, але й від його грамотної інтерпретації. Розглянемо найголовніші передбачення ясновидців для нашої країни дещо детальніше…

 

Що передбачає Глоба для України?

У відповідності до прогнозів, складених російським астрологом Павлом Глобою, протягом наступного року українцям не слід розраховувати на припинення потрясінь та військових дій у східній частині. Його пророцтво про Україну-2018 стосується кризових явищ, що охоплюватимуть щоразу все більшу кількість країн по всій планеті. Проте він звертає увагу, що серйозні негативні впливи ризикують завершитися переглядом кордонів кількох держав сучасної Європи.

Незважаючи на це, саме у 2018 році українська держава, цілком можливо, зможе вирівняти рівень економічного спаду, що розпочався близько чотирьох років тому. Якщо Глоба каже про політичні аспекти своїх передбачень, то для державної одиниці він надає зовсім невтішні пророцтва, суть яких полягає в розподілі на дві частини території країни. (Враховуючи анексований Крим і окуповану частину Донбасу, це вже сталось. Можливо, астролог натякає на закріплення ситуації документально?)

 

Передбачення карпатських мольфарів

До них входять Орест Стафійчук, чарівна Магдалена Мочіовські та багато інших.

На відміну від Глоби, ясновидці із Карпатських гір дають досить позитивні прогнози. Для покращення стосунків із російським сусідом доведеться ретельно підготуватись та бути готовим до ведення тривалих діалогів, під час яких варто не забувати про ті проблеми, що вже накопичуються впродовж тривалого часу.

Мольфарські прогнози для України на майбутнє-2018 базуються на побудові насправді міцних торгових стосунків та досягнення військового нейтралітету між державами. Переважна більшість дотримується думки щодо цілісної української держави, передбачаючи повільне та поступове заспокоєння військового протистояння на Сході країни. Справжній та непідкупний мир, у відповідності до їхніх пророцтв, може бути забезпечений лише у тому випадку, якщо до влади прийдуть нові політичні сили.

Віщуни говорять про амбітну та цілеспрямовану людину, яка має прийти до влади. Це буде чоловік. Йому вдасться розпочати і завершити всі необхідні політичні та економічні зміни. Під керівництвом сильного лідера Україні вдасться зайняти достойне місце на світовій політичній арені.

 

Особливості передбачень Михальди

З-поміж різноманітних відомих на сьогоднішній день передбачень ясновидців та астрологів особливо виділяється пророцтво Михальди для України на 2018 рік. Справа в тому, що їй насправді вдається прогнозувати майбутні події з максимальною достовірністю, через що її авторитет заслуговує уваги для жителів української держави.

Варто звернути увагу на те, що сама вона себе називала ассирійською царицею, котрій вдалось у сні дізнатись про розпад СРСР та про катастрофу, що сталась із Чорнобильською АЕС.

На думку Михальди, в близькому майбутньому українцям слід готуватись до оновлення політичної влади в країні. Вона стверджує, що цього разу насправді керувати державою зможе людина, яка прийде із простого народу. Окрім цього, доволі зашифрованим посланням залишається до сих пір її символізація життя в державі з жінкою: чи не жінка стане на чолі української держави?

Що стосується питання територій, то, на думку Михальди, швидше за все, українці будуть змушені очікувати, поки Росія не розділиться на чотири частини: лише в такому випадку може вдатись розквіт усіх галузей життєдіяльності в країні.

 

Пророцтва від харизматичного Хаяла Алекперова

У своїх передбаченнях відомий учасник телешоу «Битва екстрасенсів» більш стриманий. Він каже про те, що українцям у 2018 році слід очікувати загострень протистоянь на політичній арені держави. Пророцтва і прогнози від Алекперова на наступний 2018 рік щодо соціальної сфери також невтішні. Населенню потрібно буде швидко реагувати та прилаштовуватись до стрімкої зміни обставин.

Алекперов стверджує, що багато державних таємниць відкриються і можуть шокувати громадськість. Все нові відомості про махінації, політичні інтриги та корупційні скандали стануть відомі широкому колу людей. Все це буде сприяти очищенню влади і стане основою для подальшого позитивного розвитку країни.

На швидкий вихід із політичної, економічної кризи розраховувати не слід. Але зірки кажуть про те, що в цей час будуть формуватись передумови розвитку держави. Народу необхідно запастись терпінням та працювати. Захід не залишить Україну і буде підтримувати її курс на політичну самостійність і незалежність.

 

Передбачення астролога Олени Осипенко

Астролог міжнародної категорії, вінничанка за походженням, Олена дає досить оптимістичні прогнози. Економічна ситуація потроху буде налагоджуватись, а з нею і добробут населення країни. Після важкого 2017 року, який буде супроводжуватись фінансовим спадом, зниженням рівня життя населення, активізуються торгівельні відносини з Європейським Союзом.

Змін зазнає і влада країни, що також позитивно вплине на розвиток держави. Пожвавлення економіки країни та зміна влади буде сприяти зменшенню активності на Сході з другої половини 2018 року. Покращення ситуації з економікою дасть поштовх до розвитку бізнесу, який сміливо буде виходити на ринок ЄС.

 

Максим Гордєєв – про майбутнє України

Учасник української «Битви екстрасенсів», екстрасенс-медіум, молодий провидець каже, що жахливі події на Сході не пройдуть даремно. Все це згуртує Україну, тому наша держава виживе та стане сильною. Українці забули, що вони міцна нація. Усвідомлення своєї непереможності є основою перемоги.

Гордєєв тлумачить розклад карт таро для України наступним чином. Українцям у 2018 році треба готуватись до чергових перевиборів, у результаті чого є шанс, що олігархічна влада частково очиститься. Тим не менш, загострення політичної кризи все ж відбудеться. Це призведе до зміни парламентських сил. Успішне проведення реформ буде сприяти відродженню держави.

Прогноз екстрасенса щодо ситуації на Сході невтішний. Максим каже, що на швидке завершення конфлікту годі розраховувати. Народом оволодіє повне нерозуміння ситуації. Буде складно зрозуміти, хто правий, а хто ні. Є ризик замороження воєнних дій на певний час. Але загрози розпаду країни на дві частини Гордєєв не бачить.

Прогнози і пророцтва від найсильніших екстрасенсів України – 2018 різняться. Провидці сходяться на тому, що найболючіше питання українців – війна на Сході – не зможе бути повністю вирішеним у найближчі роки. Країна потребує сильних лідерів, які виведуть її на правильний шлях розвитку. Якщо вірити словам найсильніших екстрасенсів країни, такі політичні діячі з’являться. На них чекати слід у другій половині 2018 року.

Додають позитиву і прогнози щодо розвитку економіки країни. Підписана угода про Асоціацію відкриє двері Європейського Союзу для наших промисловців та підприємців. На території країни почне розвиватись бізнес, а, як наслідок, утворення нових робочих місць, покращення життя населення.

У будь-якому випадку, майбутнє країни залежить від позиції самих українців. Зірки можуть допомогти та підказати шлях до розвитку. Наполегливо працювати, змінюватись, змінювати погляди на політику доведеться мешканцям України самостійно.

Каріна Маєвська