Російська армія в Україні може опинитися в “дуже драматичному становищі до кінця літа”. Про це заявив член дорадчої ради міноборони росії, глава центру аналізу стратегій і технологій Руслан Пухов.

За його словами, у російської армії замало піхотинців, оскільки лінія фронту дуже велика, а відправлених частин не вистачає.

“Нам доводиться проривати українську лінію фронту із замалою кількістю солдатів, уразливими танками і військовими бронемашинами”, – поскаржився Пухов.

Радник також звернув увагу на дуже погане технічне забезпечення, відсутність літаків останнього покоління і брак високоточної зброї. Крім цього, українська армія досвідченіша за російську, оскільки воює останні 8 років.

“До кінця літа ситуація може стати дуже драматичною для нас. Ми мобілізуємо замало солдатів. А битися доводиться з армією, яка проводить вже четверту хвилю мобілізації. У них немає нестачі в бійцях”, – підсумував Пухов.

Нагадаємо, розвідка Британії повідомила про ліквідації щонайменше 10 генералів РФ в Україні. За останніми даними, ЗСУ знищили близько 43 000 окупантів. Кількість поранених може бути втричі більшою.

Сергій Бойчук