Проходили змагання з 11 по 15 серпня у Львові. Вони були відбірковими на чемпіонати Європи та світу, – повідомляють у дитячо-юнацької спортивної школи Немирова.

Олександр Коломієць став абсолютним чемпіоном на праву та ліву руки у своїй ваговій категорії серед молоді. Спортсмен виборов дві золоті медалі та увійшов до складу національної збірної команди України.

Також вінничанин здобув звання майстра спорту України, завоювавши “срібло” серед дорослих на ліву руку та “бронзу” на праву.

У фінальному поєдинку Олександр боровся з майстром спорту міжнародного класу, чемпіоном світу Олегом Петренком з Тернополя.

Четверте місце на змаганнях у своїй ваговій категорії посів 16-річний Микола Квітка з Вінницького району. Він був наймолодшим із учасників чемпіонату. Тренував спортсменів із Вінниччини Микола Торохтій.