Його вихованці – призерами.

Ми вже писали про нелегку долю Сергій Зеленського, який став біженцем з Донецька ще в 2014-му.

Тоді він приїхав до Вінниці і почав розвивати тут  спортивну радіопеленгацію.

Через пару років команда вінницьких спортсменів під його керівництвом буквально порвала світові рейтинги. І знову приємна новина:

володарем трьох золотих та однієї бронзової медалей на Кубку світу серед ветеранів став 60-річний Сергій Зеленський – заслужений тренер України і тренер-викладач Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 2. Він успішно витримав конкуренцію із трьома десятками спортсменів із різних країн. Чемпіонат відбувся у Болгарії.

«Золото», «срібло» і «бронзу» виборов 36-річний заслужений майстер спорту України із Вінниці Олександр Марчук. Він виступав у дорослій категорії М-21 (старше 21 року).

Серед юніорів до 19 років високе четверте місце посів Артем Степанищев. Він в минулі роки ставав і чемпіоном світу.

Тому також отримав ліцензію на участь у чемпіонаті світу.

— Олександр Марчук регулярно здобуває медалі різного ґатунку на міжнародному рівні, тому його успіх є невипадковим. Я все життя у спорті. Завжди підтримую себе у формі, тренуюся. Тому готовий представляти Україну на міжнародному рівні, —  прокоментував Сергій Зеленський.