18 січня в МПМ “Зоря” відбувся вже традиційний кастинг конкурсу “Міс Вінниця”. Захід проводиться 21 раз. За результатами вечора експертне журі мало би відібрати 16 найкрасивіших дівчат з усіх охочих. Та в фінал пройшли лише 10. Чому так сталося, розповідає директор “Зорі” Євген Майданик:

– Спочатку в списку було заявлено 59 дівчат. Та участь взяли 47. Це не так багато, але ми в цьому році вперше на себе взяли сміливість давати рекомендації. Коли до нас приходили подавати заявки, то інколи одразу було видно, хто зможе пройти далі, а хто ні. Тому рекомендували дівчатам, щоб не витрачали і свій, і наш час. Судячи з фотографій, в принципі, було з чого вибирати і кого вибирати. Ми розуміли, що якщо зріст, наприклад, 158-160 см, то треба попередити дівчину, що вона в будь-якому випадку не пройде. Чи якщо бачимо, що вага явно більша за 60 кг, то навіщо дівчатам потім комплексувати поруч із іншими.

Уперше в історії конкурсу журі прийняло рішення зробити другий тур для того, щоб відібрати всіх 16 фіналісток. Десятьом обраним особисто повідомлять про те, що вони пройшли в фінал. Ті молодиці, хто не пройшов сьогодні, права брати участь у другому турі не матимуть. Хоча деяких дівчат з тих, що взяли участь у першому турі, особисто запросять у другий тур, як зазначили організатори.

Другий тур відбудеться 29 січня о 18.30 в МПМ “Зоря”. Заявки можна подавати за адресою вул. Стрілецька, 44 в міський палац мистецтв. Дівчата мають прийти до “Зорі”, взявши з собою фото в повний зріст та портретне фото в електронному вигляді. Також потрібно знати свої фізичні дані.