Прикордонники Могилів – Подільського загону викрили  двох українців, які спробували виїхати за межі України використавши підроблені документи та чоловіка призовного віку, який намагався «домовитись» з правоохоронцями.

33-річні чоловіки, під час проходження прикордонного контролю, надали тимчасові посвідчення військовозобов’язаного та довідки військово-лікарської комісії. Однак, у ході перевірки документів у прикордонників виникли сумніви щодо їх дійсності. Як з’ясувалось, документи  – фіктивні та містять ознаки підробки.

Ще один громадянин України, намагався підкупити прикордонників у пункті пропуску. 50-річний чоловік надав охоронцям кордону документи, які не дають йому право на перетин кордону. Та зрозумівши, що йому не вдасться  виїхати за кордон, чоловік спробував домовитись з прикордонниками за 200 доларів США .

Порушників затримано та після оформлення відповідних документів передано співробітникам Національної поліції. Чоловіки нестимуть відповідальність за статтями Кримінального кодексу щодо підроблення документі, в надання неправомірної вигоди службовій особі, та ухилення від призову за мобілізацією.