Справа йде до суду.

Ми вже повідомляли про те, що на кордоні з Молдовою затримали членів угрупування з великою партією наркотичної сировини.

Зараз пресслужба Вінницької обласної прокуратури повідомляє, про вручення підозри членам наркотрафіку.

Прокурором Вінницької обласної прокуратури передано до суду обвинувальний акт стосовно членів організованої злочинної групи осіб, які вчинили замах на контрабандне переміщення через державний кордон України особливо небезпечної психотропної речовини в особливо великих розмірах (ФОТО)

Прокурором обласної прокуратури передано до суду обвинувальний акт за обвинуваченням організатора і двох членів організованої групи, які незаконно зберігали, перевозили з метою збуту особливо небезпечну психотропну речовину в особливо великих розмірах та вчинили замах на її контрабанду. Крім цього організатору групи висунуто обвинувачення у вчиненні придбання та зберігання з метою збуту особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах  (ч. 3 ст. 307, ч. 3 ст. 15, ч. 3 ст. 305 КК України).

За даними слідства, троє жителів Київщини у червні 2022 року незаконно зберігали, перевозили з метою збуту особливо небезпечну психотропну речовину – PVP, в особливо великому розмірі (масою понад 3,5 кг), та вночі  6 червня цього року намагалися контрабандно перемістити її через державний кордон України поза митним контролем через річку Дністер, в районі одного з населених пунктів Вінницької області, однак  вимушено припинили свою злочинну діяльність, оскільки були викриті працівниками прикордонного наряду Могилів-Подільського прикордонного загону.

Крім того,  у ході оглядів місця події вилучено понад 65 кг кристалічноїречовини, яка містить у собі особливо небезпечні психотропні речовини – PVP та 4-ММС, які незаконно придбав і зберігав з метою збуту організатор злочинної групи.

Загальна орієнтовна вартість зазначених вилучених психотропних речовин на «чорному ринку» сягає 37 млн грн.

Досудове розслідування здійснювало Управління СБУ у Вінницькій області.

У разі доведення винуватості у скоєнні інкримінованих злочинів перед судом, членам групи загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від дев’яти до дванадцяти років з конфіскацією.

Андрій Власенко