Американська акторка Хейден Пенетьєрі зізналася, що її 7-річна донька, Кая Євдокія не просто мешкає зі своїм батьком, Володимиром Кличком. Спортсмен офіційно має повну опіку над дівчинкою.

Про це 33-річна Хейден розказала у інтерв’ю Red Table Talk, пише People.

Зі слів Пенетьєрі, на момент, коли вона підписувала документи на передачу опіки екснареченому, вона не діяла з тих міркувань, що саме так буде найкраще для дитини.

Хейден вважає Володимира найкращим татом для їхньої дитини

Спершу ні, оскільки це не обговорювалося. Якби він (Кличко) прийшов до мене та сказав: “Я вважаю, що через те, де ти зараз і які в тебе проблеми, для неї буде добре побути тут зі мною деякий час” – мабуть, якби мало місце достатньо розмов, я би сказала: “Окей, в цьому є сенс, я згодна, я приїздитиму бачитися з нею і всяке таке”, – сказала акторка.

“Через те, як саме це було зроблено, це дуже мене засмутило. Я маю на увазі, що підписання тих паперів розбило мені серце настільки, як ніщо ніколи, ніколи в моєму житті”, – зазначила вона.

“Я збиралася попрацювати над собою, збиралася одужати, а коли одужаю, коли все зміниться, вона зможе приїздити до мене, і я зможу проводити з нею час, але цього не сталося”, – додала Хейден.

Як відомо, причиною, чому Кая живе з родиною батька, стала наркотична та алкогольна залежність Пенетьєрі. Акторка, яка пройшла лікування в реабілітаційному закладі, розповідала, що намагається якомога частіше бачитися з донечкою і мала її любить.

Нагадаємо, Хейден зізнавалася, що пиячила крадькома від Володимира, а він через це не бажав перебувати поряд із нею. Пара оголосила про розставання в серпні 2018-го. Їхні стосунки тривали 9 років.

Андрій Власенко