Бойовий медик з Вінниччини, а у цивільному житті відомий реєстратор Валерій Мер-Ка-Ба показав, що залишилося від їхньої військової машини, яка наїхала на міну.

– Переїзди завжди важка і небезпечна справа на територіях, які були окуповані орками. В цей раз “повезло” всім: і військовим медикам і, особливо, цивільним. Бо окупанти замінували обочину перехрестя, де зупиняються зазвичай дуже багато цивільних авто і автобусів зі звичайними цивільними мешканцями.

Техніка у нашої медслужби хоч і не нова, але надійна. У «Саксона» тільки відірвало колесо протитанковою міною і віднесло на сотню метрів в чисте поле. Екіпаж не постраждав завдяки правильному протимінному дну машини. Дякуємо англійським конструкторам, що потурбуватись про це.

На жаль, бачив вже дуже багато наїздів на міни звичайних легковиків: від машини і пасажирів що залишається, краще тут не розказувати…

Поряд з підірваною машиною, сапери знайшли ще декілька нових мін, які чекали свої жертви. На жаль, після орків залишається дуже багато проблем з мінами і для військових, і для цивільних. Але ми з усім справимось. ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ, ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!