Увечері 22 жовтня у Запоріжжі затримали ексвласника “Мотор Січі” В’ячеслава Богуслаєва. Його підозрюють в постачанні двигунів та запчастин до російських гелікоптерів Мі-8, Мі-28 та Ка-52, які ворог активно використовує у війні проти України.

Про деталі затримання підозрюваного у державній зраді Богуслаєва розповів Журналіст Андрій Цаплієнко. Однак затримали не лише ексвласника “Мотор Січі”.

За словами медійника, Богуслаєва підозрюють в організації незаконної схеми передачі росіянам деталей до військової авіації, якою зараз атакують Україну. Схема постачання була налагоджена через 3 країни, про які має згодом повідомити СБУ. Однак Цаплієнко зазначив, що мовиться про країни Європи, Близького Сходу та Азії.

Крім того, за слова журналіста, разом з Богуслаєвим затримали і начальника Департаменту зовнішньоекономічної діяльності “Мотор Січ”.


Також відомо, що Богуслаєв відмовився відчиняти двері правоохоронцям, тому їм довелося робити це самотужки. Після проведених обшуків ексвласника "Мотор Січі" під конвоєм повезли із Запоріжжя до Києва.

Повідомляється, що оточення підозрюваного не відповідає на телефонні дзвінки.

Нагадаємо, що увечері 22 жовтня в СБУ повідомили про затримання ексвласника "Мотор Січі" та колишнього депутата Верховної Ради трьох скликань В'ячеслава Богуслаєва за підозрою в державній зраді. Цікаво, що Богуслаєв має звання Героя України. Двічі проходив до парламенту від "Партії регіонів", а у 2014 році увійшов до фракції "Воля народу".

Крім надання деталей для військової авіації, Богуслаєва підозрюють у роботі на російські спецслужби. Відповідно до чинного законодавства, йому може загрожувати довічне ув'язнення за колабораціонізм та державну зраду.

До речі, ще у 2019 році журналісти Bihus.info викрили факт співпраці менеджерів Богуслаєва з Росією. "Мотор Січ" та її дочірні компанії отримували замовлення на обслуговування спеціального льотного загону "Росія", який займається перевезенням всіх топ-чиновників країни-агресора, а також керівників спецслужб та російської армії.

З 2015 по 2017 роки пов'язана з Богуслаєвим компанія "Борисфен" отримала від росіян замовлень на 3,5 мільйона доларів.

Коли ж Україна заборонила експорт деталей до росії нелегальна поставка комплектуючих для вертольотів не припинилась. У 2017 році в сертифікаті авіаційного регістру росії вказувалось, що двигун ТВ3-117ВМ, який ставлять на багатоцільові Мі-8, виконаний спільно з "Мотор Січ".

Як відомо, резонансний скандал довкола "Мотор Січі" виник через угоду з китайською компанією. У грудні 2019 року з’ясувалось, що акції АТ "Мотор Січ" купили компанії з Китаю, зокрема – Skyrizon.

У січні 2020 США запровадили санкції проти Skyrizon через загрозу національній безпеці країни. Тоді ж президент Володимир Зеленський за рішенням РНБО також застосував обмежувальні заходи до Skyrizon, а в березні РНБО вирішила повернути "Мотор Січ" у державну власність. Через це китайська сторона звернулася до Гааги з позовом про компенсацію за зірвану угоду. Від України вимагали 4,6 мільярда доларів.

Мотор Січ" є високотехнологічним виробником двигунів для літаків та гвинтокрилів. Підприємство в 1990-х роках приватизував В'ячеслав Богуслаєв. Його кар'єрний шлях на заводі почався в далекому 1966 році з посади інженера.

З 2006 року Богуслаєв регулярно обирався до парламенту, у тому числі від "Партії регіонів". На останніх виборах він програв мажоритарний округ молодому весільному фотографу із "Слуги народу".

Суміщення високої політики та управління заводом дозволило зберегти "Мотор Січ" від краху тоді, коли в Україні занепали інші аналогічні підприємства: Вінницький авіаційний завод, Харківське авіаційне підприємство, Закарпатське вертолітне об'єднання.

Але суміщення власником політики і бізнесу, схоже завело власника у тіньові зв’язки із рф. І спричинило скандал  з Китаєм. Вигідний в першу чергу агресору, щоб посварити Китай і Україну.

Богуслаєв, як відомо, свого часу завів у інвестори цього стратегічного підприємства китайців. Тв не просто бізнес, а державу в особі держкомпанії.

"Skyrizon – китайська державна компанія. Її спроби придбати та узаконити закордонні військові технології становлять значну загрозу національній безпеці США та інтересам зовнішньої політики", – так охарактеризувало китайського інвестора "Мотор Січі" Міністерство торгівлі США в повідомленні щодо санкцій.

Проте не тільки Китай хоче посилити свій вертолітний парк. За китайськими інвесторами видніється тінь Кремля.

Річ у тім, що у 2014 році "Мотор Січ" спіткала економічна криза: українська компанія через війну з Росією не могла обслуговувати авіапарк її армії. Після втрати цих замовлень Богуслаєв вирішив шукати альтернативи в Китаї і знайшов їх.

Ще у 2015 році він уклав з китайським холдингом Beijing Skyrizon Aviation Industry Investment Co Ltd меморандум про співробітництво з метою створення заводу з виробництва авіаційних двигунів у місті Чунціні (КНР).

Згідно з домовленостями, українські технології та частина спеціалістів "Мотор Січі" мали перебазуватися до КНР.

За це завод у Запоріжжі у 2016 році отримав 100 млн дол кредиту під 0,3% річних, які врятували українську компанію від краху. Загалом сума відкупних сягала 250 млн дол.

Взамін китайський холдинг отримав 56% акцій українського підприємства. Про це стало відомо восени 2017 року.

Однак залежність "Мотор Січі" від російського ринку означає і зворотну залежність російської авіації від запорізького заводу.

"У разі реалізації цього проєкту Україна втратить позиції на світовому ринку авіаційного двигунобудування та авіаремонту, враховуючи, що українськими двигунами оснащено майже 80% вертольотів, вироблених у РФ", – зробили висновок аналітики держконцерну "Укроборонпром" під час оформлення китайської угоди.

Служба безпеки України вривається на збори китайських акціонерів "Мотор Січі" та олігарха Олександра Ярославського з метою розслідувати "знищення виробничих потужностей акціонерного товариства, яке має важливе оборонне та народногосподарське значення".

Зазвичай непублічний Ярославський активно змагається за свою частку акцій в "Мотор Січі". Він навіть прийшов в СБУ на допит разом з численними ЗМІ.

Напівмістичний китайський інвестор Ван Цзінь, якого донедавна реальний господар "Мотор Січі" В'ячеслав Богуслаєв представляв публіці як останню надію на спасіння авіаційного гіганта, відкрито звинуватив оточення Богуслаєва в "зраді та перевищенні довіри і повноважень".

Схоже СБУ знайшла глибші причини цього міжнародного скандалу і побачила в діях власника Мотор Січі зраду інтересів України.

А тим часом Служба безпеки України продовжує здійснювати досудове розслідування у справі про можливу підготовку диверсії та державної зради на підприємстві "Мотор Січ" з 2017 року без оприлюднення результатів.

Нагадаємо, ще в квітні 2018 року Служба безпеки України провела обшуки у компанії "Мотор Січ" у зв'язку з підозрою у підготовці до диверсії.

За наявними у СБУ даними, представники китайської компанії Skyrizon Aircraft  розбудовують сучасний завод із виробництва авіадвигунів, на який планується перенести українське виробництво та передати технології "Мотор Січ".

"Представники компанії-нерезидента мають намір протиправно сконцентрувати придбаний пакет акцій, що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства та отримати повний контроль над його діяльністю у сфері військових оборонних замовлень, що підтверджується матеріалами справи", - заявляли  в СБУ у 2018 році. Схрже розслідування таки здобули докази.

Василь Головко
Андрій Власенко