– Представляємо професійному колективу Подільського регіонального центру онкології  нового керівника – фахового лікаря та менеджера Сергія Борисовича Перегончука, – зазначив голова облради Вячеслав Соколовий. – Ми маємо спільну мету – здоров’я людей. І саме ставлення пацієнтів до медичного закладу – це головний критерій роботи. Тож робота має бути побудована так, щоб скарг не було, а була довіра.

Новопризначений керівник Подільського регіонального центру онкології Сергій Перегончук відомий як успішний менеджер та кваліфікований фахівець. З початку повномасштабної війни терористичної росії проти України Сергій Перегончук працює медичним консультантом Благодійного фонду підтримки ССО ЗСУ. Він проводить навчання за протоколом ТССС – надання першої невідкладної допомоги на полі бою для військовослужбовців.


Звертаючись до нового керівника закладу, голова обласної ради підкреслив, що відтепер Сергій Перегончук очолюватиме Подільський регіональний онкоцентр, який за час своєї роботи заслужив в Україні репутацію високопрофесійного та сучасного медичного закладу.

Новий керівник онкоцентру зазначив, що головним завданням закладу буде пацієнтоорієнтованість.

Умови, створені для пацієнта, мають бути конкурентоспроможними, адже пацієнти обирають якість та сервіс, – сказав Сергій Перегончук. – Ми - одна команда, і завдячуючи високій кваліфікації колективу лікарів нам все вдасться.

Для довідки: Сергій Борисович Перегончук народився у Вінниці. У 2002 році закінчив Вінницький державний медичний університет ім. М.І.Пирогова. З 2003 року по 2005 рік працював у Житомирській дитячій обласній лікарні. Потім займався виключно організацією та управлінням закладів охорони здоров’я.

У 2020 році здобув кваліфікацію магістра за спеціальністю "Менеджмент закладів охорони здоров’я". У Вінниці створив з нуля такі медичні заклади: "Діагностичний центр "МЕДІСКАН", "Діагностичний центр "МЕДІЛАБС", "Лікувально-діагностичний центр "МЕДІЛЮКС". Співзасновник ГО "Спортивний клуб "Вінницькі вовки". Одружений, батько двох синів.

Колишній керівник центру Володимир Шамрай - залишається працювати в установі лікарем онко-гінекологом.

Сергій Бойчук