За дев’ять місяців жінка виношує дитину і народжує нове життя. Російському воєнному злочинцю путіну цього часу не вистачило, аби зрозуміти, що 95% українців не хочуть і не будуть “ходити під терористичною московією”.

Хоча, після всього того жахіття, яке рашисти вчинили за цей час на Україні, навіть дика тварина вже отямилась би. За дев”ять місяців терору кремлівські “визволителі” вбили лише за офіційними даними майже 500 українських дітей серед яких щонайменше двоє немовлят. Одне з них прожило всього два дні.

Скільки дітей кати з шевронами рф згвалтували, на жаль, світ так і не дізнається, бо таку ганьбу більшість скалічених морально збереже в таємниці. Хоча, майже в кожному окупованому місті та селі таких випадків було вдосталь.

Рашистські ракети та снаряди вже фізично скалічили півтори тисячі наших дітей, які до 24 лютого жили в спокійній мирній країні, вчилися в школах. Мріяли про своє майбутнє. І воно було для них зрозумілим та радісним. У своїй передбачуваній, мирній та незалежній країні.

Аж поки не прийшов на українську землю “повномасштабний руський мір”. Аж поки він не показав на території України своє справжнє звіряче обличчя та свою божевільну антигуманну сутність.

Прийшла дика орда убивць, мародерів та гвалтівників, котрі безнадійно відстали від історії, і досі живуть у агресивному середньовіччі та марять про розширення своєї імперії зла. Навіть, якщо заради цього потрібно буде знищити півсвіту.

А всі “духовні скрепи визволителів”, насправді, звелися до банального прагнення грабіжника – відібрати чуже,

І потягнулися до країни-терористки каравани з вкраденими автівками, з награбованими пральними машинами, телевізорами, комп’ютерами, кондиціонерами та унітазами. Навіть спідню білизну забирали…

Це лише на першому, так би мовити, персональному рівні. А на рівні кремлівського злочинного керівництва, що виплекало цю безбожну орду, “мелочь по карманам тирити”, вже якось виявилось непрестижним.

Свій апетит вони показали на прикладі мільйонів тон викраденого українського збіжжя, металу, демонтованого сучасного обладнання із підприємств на тимчасово окупованих територіях. І знову ж таки, на прикладі десятків тисяч українських дітей, депортованих в росію. Бо свої орки, деградовані та доведені до безпліддя алкоголем, уже не народжують стільки багато “гарматного м’яса”, щоб задовольняти колоніальні забаганки божевільного диктатора. І його рабської свити, що вигадала мантру: “Ходили під росією, і будете далі ходити!” Мол, хто це вам дозволив жити краще за нас? І бути вільними, а не рабами?

А щоб боялися українці, ставали покірними, і не заважали мародерити, в хід пішла зброя. Найстрашніших калібрів і модифікацій, антигуманна і заборонена всіма міжнародними конвенціями, застаріла та сучасна І, нарешті, всі побачили, що для здичавілого зрощеного в ненависті до цивілізації “руського міра” життя людини нічого не вартує. І життя десятків та сотень тисяч українців для вихованих брехливою пропагандою та сатанинською церквою рашистів теж не коштує нічого. Так само вони будуть знищувати всіх, хто живе у вільній країні і заможніше від них. Вони живуть і годуються брехнею, ненавистю та війною.

Але українці не злякалися, а стали на захист своєї країни, своєї родини, своєї домівки. Сотні тисяч українських чоловіків та жінок за цей час стали до лав ЗСУ і щодня “отрезвляють” здичавілого російського ведмедя”. І дорослі, і діти допомагають армії грішми та всім необхідним, діляться їжею та теплом. Навіть літні бабусі плетуть маскувальні сітки та теплі шкарпетки для наших героїчних воїнів Які ціною неймовірних зусиль та ціною своїх життів показують всьому світу, що “ведмідь”, насправді, – це лише мавпа з гранатою, яку треба посадити в клітку.

Навіть зараз, коли після 9 місяців безпричинної війни, кремлівські злочинці своїми очима побачили, що українці не хочуть, і не будуть “ходити під московитом”, вони залишаються одержимими ідеєю втягнути цивілізовану європейську Україну в соє смердюче, рабське мокшанське багно на узбіччі цивілізації.

На те, що в росії зараз епідемія ненависті та божевілля, вже звернули увагу провідні психологи та аналітики світу. Бо нормальні люди не знищуватимуть енергетичну структуру сусідньої незалежної країни взимку і не влаштовуватимуть ще один геноцид українців.

Про те, що росія стала країною – спонсором тероризму вже в один голос заявили лідери всіх цивілізованих країн Європи. Новий англійський прем”єр Ріші Сунак вже назвав російську федерацію країною-ізгоєм. Все наполегливіше роздаються голоси про виключення рф із всіх міжнародних організацій в тому числі й безпекових. Аж до радбезу ООН. І це вже не просто слова.

Ми пережили 9 місяців страшних безповоротних втрат, страху і горя. Але ці місяці змінили нашу країну більше, ніж всі роки незалежності, і всіх кремлівських маніпуляцій навколо неї. Ми, нарешті стаємо єдиною, цивілізованою і справедливою країною європейської спільноти. Але мусимо завжди пам’ятати, якою ціною насправді дається незалежність і воля.

А в мавпи скоро таки заберуть гранату і посадять її в клітку, на лаву підсудних Міжнародного трибуналу ООН. Туди, де вже давно має сидіти кровожерливий монстр, який дуже довго та безкарно коїть злочини проти людяності.

Анатолій Петраченко