А краще б голову.

Стан здоров’я путіна знову викликає підозри.

Вже ні для кого не секрет, що у Путіна онкологія органів шлунково-кишкового тракту. І хоча офіційно Москва цей діагноз “фюрера” ніколи не визнає, різні експерти досить детально розповідають про це.

Телеграм-канал Generall SVR поділився подробицями драматичної історії, яка сталася з Путіним днями, після проведення кількох зустрічей, на яких “фюреру” розповіли про погані справи на фронті, а також проблеми в економіці країни. Але справді драматичні події для Путлера відбулися вже ввечері в його резиденції.

Спускаючись сходами, Путін, спіткнувшись, впав на п’яту точку, після чого, завалившись на бік, сповз на кілька сходинок нижче. Інцидент стався на очах у співробітників особистої охорони президента, які, швидко зреагувавши, поспішили до Путіна на допомогу. Троє співробітників охорони допомогли президентові дістатися найближчого дивана і викликали медиків, які чергують у резиденції. Медики прибули протягом кількох хвилин, але одразу оглянути президента не змогли. Путін страждає на онкологію органів шлунково-кишкового тракту, внаслідок чого і так зазнає серйозних проблем із травленням, а внаслідок падіння, як виявилося, основний удар припав на зону куприка, що, ймовірно, завдало різкого болю, спровокувавши мимовільну дефекацію.


Якщо раніше Путін носив спеціальну непромокальну білизну з поглинальним ефектом, то останнім часом він нехтує цими запобіжними заходами, як виявилося, даремно. Перед оглядом медики супроводили президента до ванної кімнати і допомогли привести себе до ладу, а заразом і провели первинний огляд. Після повного огляду та обстеження було діагностовано забій куприка та м'яких тканин. Нічого критичного, самопочуття президента ближче до ночі було стабільним, він може самостійно пересуватися, скарги на біль у зоні куприка в положенні сидячи — єдине, що непокоїть Путіна. На ніч він прийняв знеболювальне", — пише канал Associated Press

Президент РФ Володимир Путін одержимий параноїдальними ідеями. З одного боку, йому здається, що він все ще може захопити Україну, а з іншого – диктатор панічно боїться всього, що його оточує.

За словами джерел, наближених до голови президентської охорони, Путін дуже боїться замаху на своє життя. А ще взагалі не довіряє жінкам. У його оточенні лише чоловіки – водії, прибиральники, садівники та, звісно ж, охоронці і навіть кухарі. Навіть дивно, що всі довкола говорять про стосунки Путіна з гімнасткою Кабаєвою, яка нібито народила йому дітей. А днями політтехнолог Михайло Шейтельман взагалі припустив, що Путін – людина з гомосексуальними нахилами, а Кабаєва – це просто операція ФСБ із прикриття.

Диктатор дуже боїться бути отруєним, тому вся їжа, яка подається до столу, попередньо сервірується у пластикові бокси зі стікерами, на яких зазначено час і прізвище людини, яка цю їжу приготувала. Видання The Daily Beast ще в березні писало, що за словами джерел, Путін у лютому 2022 року нібито звільнив близько 1000 осіб – від кухарів до секретарів і охоронців, які задовольняли його повсякденні особисті та професійні потреби, та замінив їх новими співробітниками, більш надійними.

Пам'ятаєте появу Путіна на похороні Жириновського, коли один з охоронців президента під час церемонії тримав у руці валізку, яка досить серйозно налякала журналістів? Тоді видання Daily Mail опублікувало статтю, в якій стверджувалося, що ця валіза – та сама валіза з ядерною кнопкою, якою Путін лякає весь світ. Насправді виявилося, що це далеко не перша поява Путіна з валізою, точніше, з охоронцем, який тримає цю валізу в руках. Ба більше, Путін завжди ходить з охороною "на валізах". І валіза ця справді непроста – це складні броньовані щити, якими за нагоди мають прикрити Путіна його охоронці. Саме з цієї причини охоронців та валіз кілька.