Через хворобу співак змінився до невпізнання.

Московських віпів, що підтримали путінську війну в Україні раз по раз спіткає невблаганний фатум. Кореспондент пропагандистського “Московського комсомольця” розповів, що російський співак Микола Басков вже не може сам пересуватися через свою хворобу.

Як повідомляють інші росЗМІ, Басков взяв участь у щорічному новорічному концерті “Блакитний вогник”, де виступив у ролі ведучого. Однак він не зміг сам вийти на сцену, його вели під руки.

“Коли учасники масовки сіли на свої місця, в залі з’явився Микола Басков. Його вели під руки, а на одну ногу співак кульгав. Було видно, що кожен крок дається Баскову важко. На сцену артист піднявся зі сторонньою допомогою, а з місця не рухався”, – повідомляють росЗМІ.

У популярного колись серед українців московського шарманщика Миколи Баскова серйозні проблеми зі здоров’ям.

Російський співак і відкритий путініст, який підтримує війну РФ проти України, Микола Басков шокував змінами в зовнішності. "Натуральний блондин" сильно погладшав.

Пізніше про зовнішній вигляд Баскова висловилася екс-депутат Держдуми Марія Максакова:

"Зараз він виглядає просто нездорово. І якщо навіть говорити про те, що з нього ліпили такого ось Кобзона, то Кобзона з Колі не вийшло, але і Баскова в собі він теж втратив, і не лише в Україні. Думаю, що він розуміє перспективу цього всього, що все буде тільки погіршуватися. Як його становище, так і його фізичне самопочуття будуть відплачувати йому за його жахливу і для мене навіть дещо несподівану позицію підтримку війни в Україні", - сказала співачка.

Вадим Снігур