Воєнний злочинець Путін не припиняє шантажувати світ ядерною зброєю.

Диктатор розглядає варіанти нанесення превентивного ядерного удару, щоб роззброїти противника. Про це заявляє Bloomberg. Нещодавно Путін сам заявив, що у світі зростає ризик загрози ядерної війни.

“РФ може розглянути питання про офіційне включення у свою військову доктрину можливостей нанесення першого превентивного ядерного удару з метою роззброєння противника … можливо нам варто подумати про використання підходів наших американських партнерів”, – сказав Путін.

Такі слова президента-терориста прозвучали у відповідь на американську стратегію використання високоточних ракет для превентивного удару.

Військові аналітики та спеціалісти припускають, що на тлі військових поразок, кремлівський режим може піти на черговий божевільний крок. Нещодавно колишній міністр оборони США і директор ЦРУ Леон Панетта заявив, що на початку повномасштабного російського вторгнення ймовірність застосування тактичної ядерної зброї по Україні складала 1-5%. Наразі ця цифра збільшилась і складає 20-25%.

Однак, секретар РНБО України Олексій Данілов запевнив, що якщо Путін зробить хоча б крок до застосування ядерної зброї, світ продемонструє моментальну реакцію. На Росію в такому випадку в короткостроковій перспективі очікує крах. Путіна про це вже попередили.

На фоні ядерного шантажу Кремля США прискорили розгортання більш точної версії своєї основної ядерної бомби на базах НАТО в Європі. Прибуття модернізованої гравітаційної авіабомби B61−12 було спочатку заплановано на весну 2023 року, а тепер планується в грудні цього року.

Тим часом Росія модернізує та розширює свій ядерний арсенал. Міністр оборони США Ллойд Остін повідомив, що Путін продовжує шантажувати світ ядерною зброєю.

Адже, за оцінками експертів, Росія має найбільший у світі запас ядерної зброї, який налічує близько 6000 боєголовок. Разом країна-агресорка та США володіють близько 90% світових ядерних боєголовок. Це достатня кількість, аби багаторазово знищити всю планету.

"Росія також розширює свій ядерний арсенал. І оскільки Кремль продовжує свою жорстоку та неспровоковану війну проти України, увесь світ бачить, як Путін бере участь у дуже безвідповідальному бряцанні ядерною зброєю", – сказав Остін.

До речі, міністр оборони РФ Сергій Шойгу кількома днями раніше заявив, що Росія 2023 року приділить особливу увагу розбудові інфраструктури для своїх ядерних сил.

Сам Путін заявив про зростання загрози ядерної війни. При цьому він узявся переконувати, що РФ ніколи не застосує зброю масового ураження першою. Хоча вже увесь цивілізований світ переконався, що не можна вірити жодному слову кремлівського терориста. Він не випадково повернувся до ядерних погроз, адже в нього просто немає виходу. Це єдина тема, яка ще може бентежити Захід щодо РФ та щодо особисто Путіна.

Сергій Бойчук