Офіційний Київ поки утримується від прямої атаки по кремлю. Хоча всі зрозуміли, що це лише питання часу. Коли на російських аеродромах в сотнях кілометрів від україно-російського кордону пролунали вибухи, то це не просто завдало шкоди щонайменше двом російським бомбардувальникам.

Це просигналізувало – у Києва тепер є технології для того, щоб завдати удару по Москві, – повідомляється в Forbes.

“Це зовсім не означає, що Україна збирається атакувати Москву. Але ймовірність удару по місту спричинить за собою кілька безсонних ночей в столиці РФ”, — сказав журналістам відставний генерал австралійської армії Мік Райан.

За його словами, зараз є вагомі причини − чому Київ поки утримається від прямої атаки на Москву. Оскільки такий удар означатиме набагато потужнішу ескалацію кампанії ударів агресорів по об'єктах безпосередньо в Україні.

Водночас, експерти кажуть, що рейди українських безпілотників на Москву були б "чесною грою". Оскільки війська російських окупантів бомблять Київ, а також інші українські міста починаючи з ранку 24 лютого − рівно з того моменту, коли РФ почала повномасштабну війну проти України.

Фахівці вважають, що в Москві досить потенційних стратегічних цілей. І в України є кілька способів нанесення ударів. Найпростішим, але водночас і найризикованішим буде диверсія всередині самої країни агресора, терористичній Росії.

Сергій Бойчук