Ризик чергових масованих атак з боку Росії в Україні зберігається, і країна-агресор при виборі дат таких ударів керується власною логікою.

Про це заявив представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов. Розвідник зазначив, що в контексті ймовірних нових атак з боку РФ у цій ситуації “прив’язуватися до календаря святкових дат ми не будемо”.

“Тому, що в цієї імперії зла є своя логіка. Ми бачимо, що удари можуть бути пов’язані з датами або подіями, наприклад – засідання ООН… можуть бути по понеділках, середах або четвергах… а можуть бути не пов’язані, а обрані за якоюсь іншою логікою, зокрема військовою чи внутрішньополітичною на території РФ”, – сказав він.

Представник ГУР МОУ звернув увагу, що зима вже напружена, проте вона “зробить нас сильнішою”. Також Юсов додав, що Кремль, очевидно, і надалі намагатиметься знищити енергетичні об’єкти України.


"Рашисти та Путін не приховують свого наміру бити надалі по українській енергетичній системі. Це терористичні атаки. Україна готується до цього і шляхом посилення ППО та посилення енергетичної безпеки. Ми маємо бути готові, підстав розслаблятися немає", - резюмував представник ГУР.

Як відомо, раніше спікер командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат зазначив, що РФ може завдати нового масованого ракетного удару будь-коли, і, ймовірно, окупанти знову будуть бити по об'єктах енергетики. Глава Міноборони України Олексій Резніков пояснив, що росіяни продовжують завдавати ударів по енергетичній інфраструктурі України, оскільки розраховують на початок переговорів.

Сергій Бойчук