Попри прогнози і розмови, що фаворитом перед фіналом була французька збірна, золото чемпіонату світу з футболу-2022 у Катарі забрали аргентинці. Гра відбулася на стадіоні Лусаїл в однойменному місті та завершилася з рахунком 3:3 (пен. 4:2).

Якщо додати всі голи, то вийшло ще сенсаційніше, ніж знаменитий матч Аргентина – Ямайка (5:0)

Основний час команди-фіналістки чемпіонату в Катарі завершили з рахунком 2:2. Ще по одному голу забили в екстра-таймах. На 109 хвилині Ліонель Мессі відзначився дублем, знову вивівши аргентинців вперед. Але французи знову зрівняли – з одинадцятиметрової відмінки впевнено реалізував удар Мбаппе (3:3).

А ось у серії пенальті точнішими були аргентинці. Отже, золоті медалі отримала команда Мессі, який посуті зробив цю гру. Срібло у збірної Франції, котра також показала дуже якісний футбол. А бронзу повезли додому хорватські футболісти.

Як і очікувалось, кращим гравцем ЧС -2022 названо Ліонеля Мессі.