Один з найбільших виробників холодильного обладнання в Європі повідомив про своє розширення у Вінниці. На «GreenCool» з’явились вакансії для електриків, слюсарів з механоскладальних робіт, менеджера із закупівель та інженера-технолога машинобудування.

Заступник міського голови Вінниці Андрій Очеретний нагадав, що завод «GreenCool» у Вінниці відкрила компанія «UBC Group». Він успішно діє на території одного з трьох індустріальних парків міста.

Розширення потужностей цього підприємства надзвичайно важливе не лише для міста чи регіону, а й для всієї України. Бо попри виклики і шалені труднощі, бізнес продовжує працювати, підтримуючи економіку, – повідомляє службовець.

Співбесіда для бажаючих отримати роботу проводиться щоденно з 10:00 до 11:00 за адресою Немирівське шосе, 213. Також можна телефонувати на номер – 0504229039.

Як ми уже повідомляли, у Вінниці 2017 року відкрився завод «Green Coоl». Він входить до складу торгово-промислового холдингу «UBC Group» (Ukrainian Beer Company). Холдинг «UBC Group» – світовий лідер з виробництва холодильної техніки для напоїв і продуктів.

Вадим Снігур