І збираються “душити” будь-які спроби протестів.

Головне управління розвідки України повідомляє, що наразі на підприємства столиці РФ прибувають групи співробітників військкоматів для проведення агітаційних заходів серед працівників. Ці заходи супроводжують моральним тиском і залякуванням людей.

“У Москві формуються “добровільні” групи з 3-5 людей для патрулювання центральних вулиць, площ, місць поблизу станцій метро та великих торговельних центрів. Їхнє завдання – запобігати можливому скупченню людей задля недопущення можливих протестних акцій. Згідно отриманих інструкцій, “підозрілими” вважаються будь-які групи понад 20 осіб”, – йдеться у повідомленні ГУР.

Як зазначається, нова хвиля мобілізації торкнеться не лише глибокої провінції. Вона докотиться і  до населення “центральних регіонів” та Москви та Санкт-Петербурга.


Зазначається, що найбільший інтерес воєнкомів викликають чоловіки віком 40-55 років, які відслужили строкову службу в армії та мають певні військові спеціальності.

Крім того, посилюється агітаційна робота, спрямована на іноземних громадян (зокрема, мігрантів з колишніх республік СРСР): чоловікам призовного віку, які звертаються в органи влади для отримання громадянства РФ, пропонується підписати контракт на проходження військової служби. Після цього питання надання громадянства вирішується автоматично.

Власників недержавних підприємств та приватних підприємців змушують робити "добровільні" пожертви на користь Збройних сил РФ. Подекуди розміри таких поборів сягають кількох мільйонів рублів.

Вводиться жорстка цензура, ще більше урізаються права та свободи. По суті, зомборашистів перетворили на безправне та безголосе бидло, чи на багатомільйонне гарматне м'ясо, готове покласти голову за імперські амбіції божевільного диктатора.

Дуже символічна у цьому випадку справа незашореної росіянки, яку затримали з плакатом: "Нет в...е!" Прокуратура зуміла "розшифрувати" крапки. І "переконала" суд прийняти рішення про покарання жінки. Як кажуть політичні оглядачі: "Це вже нижче плінтуса. Наступний крок російської влади - закон про офіційне запровадження кріпосного права".

@karaulovlife.official Суд в России расшифровал точки #Суд #Россия #Украина #СВО #Караулов #КарауловЛайф ♬ оригинальный звук - Андрей Караулов ✅

Здається, що і його на Орді сприймуть з ентузіазмом, бо вони вже давно стали безправними, безголосими і... безмозглими.

Сергій Бойчук