Він служив у 299 бригаді тактичної авіації ім. генерал-лейтенанта Василя Нікіфорова. Із загиблим побратимом попрощалися 30 січня. Зазначається, що командир авіаційної ланки авіаційної ескадрильї Данило Геннадійович Мурашко (10.08.1998 р.н.) від першого дня повномасштабної збройної агресії РФ здійснив 141 бойовий виліт. В складних умовах протидії протиповітряних засобів та винищувачів противника знищив близько 70 одиниць броньованої техніки, понад 80 автотранспортних засобів, приблизно 30 автоцистерн пально-мастильних матеріалів, близько 600 осіб живої сили противника. Завдяки умілим діям, неодноразово здійснював вивід авіаційної техніки з під авіаційних та ракетних ударів противника.


За видатні досягнення у боротьбі з ворогом Мурашко нагороджений орденами Богдана Хмельницького трьох ступенів. Під час виконання бойового завдання у складі пари 27 січня 2023 року був підбитий ворожим винищувачем. "Побачивши поблизу населений пункт Шабельківка, пілот, незважаючи на малу висоту польоту, до останньої секунди намагався відвести літак від житлових будівель. У зв’язку з цим втратив висоту, не зміг безпечно катапультуватися та загинув смертю Героя. За виявлені у захисті державних інтересів особисті мужність і відвагу, зміцнення обороноздатності та безпеки України майор Мурашко Данило Геннадійович командуванням військової частини представлений до присвоєння звання "Герой України" (посмертно)".

Про це повідомили Повітряні сили ЗСУ. Бригада називає Мурашка одним з кращих своїх офіцерів. 30 січня військовослужбовці провели Данила Мурашка в останній політ.

Андрій Власенко