Злочинну схему викрили слідчі слідчого управління обласного главку поліції за оперативного супроводу працівників Управління карного розшуку за процесуального керівництва прокуратури Вінницької області.

За словами заступника начальника слідчого управління Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Едгара Папікяна, досудовим розслідуванням встановлено, що 31-річна жінка, перебуваючи в посаді головного спеціаліста відділу сільської ради протягом року займалась злочинною діяльністю. Маючи доступ до розподілу фінансів, вона щомісячно додатково нараховувала собі гроші.


Також зловмисниця в лютому та березні минулого року оформляла фіктивні договори та відповідні акти про надання послуг для потреб сільської ради з благоустрою. Однак фактично ці послуги не надавались.

Такими діями зловмисниця завдала сільській раді матеріальну шкоду на майже сімсот тисяч гривень.

Досудове розслідування за цим фактом здійснювали слідчі слідчого управління в межах кримінального провадження, відкритого за ч. 2 ст. 190 (Шахрайство), ч. 1 та 2 ст. 200 (Незаконні дії з документами на переказ, платіжними картками та іншими засобами доступу до банківських рахунків, електронними грошима, обладнанням для їх виготовлення), ч. 2, 3 ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.

За таке правопорушення передбачено покарання – до 5 років позбавлення волі.