За процесуального керівництва Вінницької обласної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно жителя Могилів-Подільського району, який обвинувачується у незаконному придбанні, зберіганні з метою збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв (ч. 1 ст. 204 КК України).

Слідством установлено, що обвинувачений бажаючи збагатитися, розмістив в мережі Інтернет оголошення про реалізацію алкогольних напоїв під виглядом відомих світових брендів.

Однак, у вересні минулого року співробітники прокуратури завадили реалізувати 925 літрів фальсифікованої алкогольної продукції, яка не відповідає вимогам ДСТУ, вилучивши її перед відправкою потенційним покупцям.


Досудове розслідування здійснювалося слідчими четвертого слідчого відділу (з дислокацією у м. Вінниці) Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Хмельницькому.

У разі доведення винуватості у скоєнні інкримінованого злочину у судовому порядку, обвинуваченому загрожує покарання у виді штрафу в дохід держави в розмірі від 85 тис. грн до 170 тис. грн з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Вінницької обласної прокуратури