Участь можуть взяти одружені пані віком від 23 до 50 років, які мають досвід материнства. Заявки приймаються до 20 лютого.

– Фізичні параметри та зріст не є основними критеріями конкурсу, адже кожна жінка є «Місіс» і достойна найвищої нагороди. На підготовчому етапі кожна з учасниць презентуватиме ідею власного соціального проекту, а переможниця зможе реалізувати його протягом року. На команду фіналісток чекає двомісячна захоплива програма підготовки, яка включатиме тренінги, майстер-класи, фотосесії, СПА-процедури, фітнес-корекцію та навчання від провідних фахівців різних напрямів. Окрім того, ми з організаторами повністю забезпечимо учасниць вбранням для сценічних дефіле. Фінал відбудеться 20 травня у музично-драматичному театрі ім. М. Садовського та стане грандіозним міським святом, адже ми запросили на «Місіс Вінниця-2018» зірок українського шоу-бізнесу, відомих в Україні знавців моди та стилю. Кожна красуня отримає вишукану корону, стрічку номінантки та коштовні подарунки, — розповідає засновниця конкурсу Лілія Поліщук. — Організаційний збір спрямуємо на придбання автомобіля швидкої допомоги для Першого добровольчого медичного шпиталю ім. М. Пирогова, який займатиметься медичною евакуацією на фронті. Поки що всі деталі тримаємо у секреті, але, повірте, це буде справжній сюрприз і для учасниць, і для глядачів.

Додамо, що Лілія Поліщук із власного досвіду знає, як це – бути переможницею. У 2008 році вона стала володаркою титулу «Міс Вінниця», згодом відкрила дитяче модельне агентство «Prіncess», Школу чемних дівчат та заснувала конкурс «Міні-міс Вінниця». Два роки тому стала «Місіс», вийшовши заміж за одного з «головних постачальників автотехніки» бійцям у зоні АТО – волонтера Юрія Тиру. Нині ж Лілія мешкає у Києві, вона громадська діячка та експертка з круїзного туризму.

Віталіна Володимирова