Спалахи на сонці спровокують магнітні бурі в лютому двічі. Магнітна буря середньої сили накриє Землю в першу половину лютого. Друга – ближче до кінця місяця.

Як відомо, магнітні бурі – це збурення магнітного поля Землі, викликані спалахами на Сонці. Такі коливання можуть негативно впливати на роботу систем зв’язку, а також людське здоров’я. Навіть невелике підвищення активності може відбитися на здоров’ї.

Як повідомляє погодний сайт Meteoagent, перша магнітна буря в лютому триватиме 4 дні поспіль – з 7 по 10 лютого. Ця буря по потужності буде середньою. Наступна магнітна буря прогнозується 19-21 лютого і також буде середньою за силою. За прогнозами, більше бур в лютому не передбачається.

Як дослідили вчені, найсильніше вплив магнітної бурі на здоров’я відчувають метеозалежні і літні люди, вагітні жінки і люди з хронічними захворюваннями. Ознаки нездужання під час бурі індивідуальні, але найчастіше проявляються такі симптоми: головний біль; нудота і блювота; запаморочення; біль у суглобах і спині; слабкість і безсоння;

підвищений артеріальний тиск;

загострення хронічних захворювань.

Щоб магнітна буря пройшла без наслідків для здоров’я, за кілька днів до початку бурі і під час неї потрібно дотримуватися нескладних правил здорового способу життя.

Відмовтеся від кави, алкоголю і сигарет.

Пийте більше води і трав’яного чаю.

Регулярно провітрюйте кімнату і частіше бувайте на свіжому повітрі.

Пройдіться пішки замість поїздки на громадському транспорті.

Їжте менше солоної, гострої, жирної і смаженої їжі, а також фастфуду.

Приймайте контрастний душ увечері.

Лягайте спати в один і той же час, спіть не менше 7 годин на добу.

Постарайтеся менше нервувати, не вступайте в конфлікти.

Вадим Снігур