Зовні це був звичний великоваговий автомобіль. Вже під час огляду фури під обшивкою кузова напівпричепу оперативники побачили… цистерну, а на додачу шланги та інші засоби для перекачки. Від цистерни був характерний запах алкоголю…

– Всього у цистерні виявилось близько 25 тонн спирту. Попередньо загальна вартість вилученого товару складає близько семи мільйонів гривень. Ще десь на мільйон гривень – вартість самого автомобіля. Звісно, жодних дозвільних документів у водія не було, – повідомили у обласному Головному управлінні державної фіскальної служби. – Нині відкрито кримінальне провадження. Ми будемо клопотати про арешт автомобіля та вилученої рідини.

Ця спецоперація проводилась у рамках оперативних заходів “Акциз-2018”, і спрямована на  протидію тіньовому ринку підакцизних товарів. У цьому році наші співробітники виявили підпільний цех із розливу горілки у Вінниці. Хоч там вилучили не досить багато рідини, зрозуміло, що її можуть перевозити звідки завгодно і куди завгодно.

За оперативними даними податкової міліції Вінниччини, минулоріч в області виявили чотири такі підпільні цехи. Були як у обласному центрі, так і у прикордонних районах. Рідину задля виготовлення підроблених напоїв отримували як і контрабандою через “спиртопроводи” через Дністер, так і автоперевізниками та навіть кур’єрськими службами через відповідні оголошення з мережі Інтернет. Тож куди їхала цистерна із рекордними 25 тоннами спирту – ще встановить слідство.

Фото прес-служби прокуратури Вінницької області