Прем’єр Грузії Іраклі Гарібашвілі закликав президента України Володимира Зеленського і українських політиків утриматися від втручання у внутрішні справи його країни.

Про це він сказав в ефірі каналу Imedi:

“В Україні складна ситуація. Очікується ескалація. За нашою інформацією, Україна готує контратаки, ймовірно, будуть дуже важкі бої в Донецькій області в цілому, а після падіння Бахмута ситуація, ймовірно, стане ще складнішою” – зазначив Гарібашвілі.

Водночас він розкритикував Зеленського за те, що він підтримав учасників протестів проти закону про “іноагентів”.

“Коли людина, яка воює, виходить і відповідає на деструктивну акцію, яку проводять кілька тисяч людей тут, у Грузії, це прямий доказ того, що ця людина залучена, мотивована, щоб тут щось сталося. Вийшов Кличко, вийшов Фейгін, вийшли якісь невідомі люди, українські політики, Арахамія і якісь брудні невдахи, які кажуть, що потрібні зміни, переворот, що є прямим втручанням [в політику країни]” – заявив прем’єр Грузії.

Він зазначив, що бажає Україні миру і об’єднання країни.

“Але спочатку подбайте про себе і країну, а ми будемо дбати про нашу країну. Я хочу сказати це всім”, – сказав Гарібашвілі.

Що тут казати… Коли палала охоплена війною Грузія, українські представники влади стояли пліч-о-пліч з Грузією, кидали виклик Путлеру! Допомагали зброєю, чим могли…

І тепер така дяка?

Не бачити по такому прем’єрі Грузії ЄС, це точно.

І, як відомо, це зрозуміли учасники масової акції, які вимагають відставки прем’єра і передчасних виборів.

Андрій Власенко