Презентація відбулась в нью-йоркському «Українському народному домі». На показ фільму  запросили українську діаспору. Авторка стрічки, голова ВОГО «Медіа-Центр» Світлана Пустовіт розповіла під час презентації про волонтерську діяльність, яку спільно з партнерськими організаціями проводять у Вінницькій області.

Запрошені гості могли зробити пожертву на підтримку українців, придбати сувеніри з України: від дитячих малюнків, які створили переселенці до вишитих картин, ляльок-мотанок тощо. Проте основною подією зустрічі була презентація фільму про рік війни в Україні.

У фільмі представлена хронологія подій в Україні від 24 лютого 2022 року до лютого 2023 року. Були кадри з подій 14 липня у Вінниці, коли сонячного літнього дня російські ракети влучили у центр міста. Українки отримали підтримку з боку американської діаспори, домовилися про майбутню співпрацю, аби наблизити перемогу України у цій війні.

«Ми захищаємо своє і ніколи не були країною-агресором. Завжди були тією країною, яка захищає власні кордони», – каже одна з представниць української делегації.

Світлана Пустовіт розповіла присутнім, як виникла ідея створити відеострічку про рік війни, хто у цьому підтримував та як проходив сам процес документації подій на фронті. Фільм викликав чимало емоцій. Люди плакали, бо відчули весь біль українців від цієї війни. Після перегляду фільму усі присутні піднялись зі своїх місць та аплодували.

Члени української делегації голова ГО «Захист – об’єднання волонтерів» Катерина Луцик та координатор організації Наталія Процюк розповіли про діяльність їх організації. Це одна з найбільших організацій в Україні, яка об’єднала навколо себе близько 20-ти волонтерських організацій, які з перших днів допомагають військовим, внутрішньо-переміщеним особам, психологічно підтримують родини захисників та надають їм захист.


Окрім цього, Razom for Ukraine запустив спільну програму з ГО «Захист – об’єднання волонтерів»  – «Разом з тобою». Основна мета організації - надавати психологічну допомогу людям, які постраждали від війни. Розглядається можливість поширити програму і на території Вінниччини. Для розвитку цієї ідеї у Нью-Йорку обговорили  майбутні проєкти, які почнуть стартувати з Хмельниччини, а потім до них долучатимуть й інші області.

Йдеться про медичне обладнання для військово-реабілітаційних центрів для українських захисників.

Вадим Снігур