У Теплику Вінницької області школяр жорстоко побив іншого учня, внаслідок чого постраждалий опинився в лікарні. Це відбулося на території школи.

Між підлітками, попередньо, стався конфлікт, і один із неповнолітніх вирішив “провчити” опонента силою. Друзі нападника знімали процес на відео.

У пресслужбі поліції Вінниччини підтвердили факт побиття неповнолітнього. Інцидент стався 14 березня у класі Теплицької школи І-ІІІ ст. №1.

Правоохоронці розповіли, що дитина отримала травми й була доправлена до медичного закладу. Станом на 17 березня потерпілий перебував у звичайній палаті та при тямі.

На відео, яке записали діти, видно, що компанія підлітків зайшла до класу, де кілька учнів сиділи за партами. Один із хлопців із силою вдарив ногою потерпілого – у голову чи шию. Хлопчик упав. Щонайменше декілька секунд побитий учень нерухомо лежав на підлозі.

Порушено кримінальне провадження за статтею 122 КК – завдання навмисного середньої тяжкості пошкодження. Правоохоронці встановлюють усі обставини інциденту.

Вадим Снігур