Постраждалий – староста Гордіївського старостинського округу Олександр Кузь. Потерпілого госпіталізовано. До старостиннського округу входять села Гордіївка, Велика Стратіївка та Митківка.

Ось як відреагували на цей конфлікт колеги Кузя. «Ми, старости Тростянецької селищної ради, здійснюємо свої повноваження згідно Закону України» Про місцеве самоврядування в Україні». Разом з жителями громад, створюємо комфортні умови на проживання, відпочинок, навчання, надання якісних адміністративних та соціальних послуг наближених до жителів, кожного старостинського округу.

Постраждалий Олександр Кузь

Незважаючи на воєнний стан, роботи не зупиняються, забезпечується стабільне функціонування всіх комунальних закладів в кожному населеному пункті громади, крім того проводиться велика волонтерська діяльність на підтримку ЗСУ з метою наближення Перемоги.


Певними особами цілеспрямовано проводиться робота, щодо дискредитації посадових осіб органу місцевого самоврядування. Все розпочалося з розповсюдження неправдивої інформації в соціальних мережах щодо діяльності нашого колеги, старости Гордіївського старостинського округу Кузя Олександра Сергійовича.

21 березня під час виконання посадових обов’язків, на робочому місці старості Кузю О.С. нанесені тілесні ушкодження, внаслідок чого він був госпіталізований до медичного закладу», — озвучила позицію колег Тростянецька селищна голова Людмила Червонецька.

За її словами, старости Тростянецької селищної ради висловлюють колезі свою підтримку, бажають швидкого одужання та сподіваються на об’єктивну оцінку таких дій правоохоронними органами.

Василь Головко