Українська гімнастка Ганна Різатдінова представила у своєму Instagram потужний хореографічний ролик, знятий на тлі понівечених війною місцин.

У відео Ганна чуттєво танцює разом зі своїм партнером ще по «Танцях з зірками» Олександром Прохоровим, який родом зі Жмеринки, що на Вінниччині під пісню ірландського гурту The Cranberries “Zombie”. Кадри парного танцю почергово змінюються документальними хроніками війни з передової.

Головний меседж потужного відео – нагадати, що війна триває.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Anna Rizatdinova (@anna_rizatdinova)

“Щодня на мою країну падають російські бомби, щодня помирають герої та українські діти. В цей же час весь світ живе ніби у паралельній реальності. Росіяни приходять із символікою війни на трибуни тенісних кортів, а їхні спорсмени братимуть участь у світових змаганнях з фехтування”, – йдеться під відео.

“Як громадянка, як людина, якій випала честь представляти свою країну на Олімпійських іграх, які я вважала вершиною цінностей та принципів, я не можу не обурюватись тому, що світ не хоче помічати трагедію мого народу! Саме тому мета цього відео – нагадати світу, і, на жаль, деяким українцям, що війна триває і перемога дається ціною життів наших військових і мирних людей! Ми завжди маємо це пам’ятати!”, – підсумувала вона.

До цього Ганна розповідала  про те, що війна зруйнувала її родину – її мама в Криму підтримує політику окурантів. І Ганна з нею не спілкується.