У Могилів-Подільському прикордонному загоні розповіли про порятунок німецької вівчарки Джесіки:

Прикордонник Олег врятував свою бойову поранену подругу Джесік, виходив її після ворожого обстрілу на Донеччині.

Від війни страждають не лише люди, а й тварини. Чимало тварин шукають порятунку в українських захисників на передовій, адже вони дуже добре розрізняють добро та зло.

Німецька вівчарка пришла на позиції до прикордонників на Донеччині, коли воїни лиш почали їх облаштовувати. Вони прихистили пухнасту, дбали про неї та ділилися своїми пайками. Але справжнім та вірним другом вона стала для прикордонника Олега. Чоловік обрав для неї кличку Джесіка, на яку чотирилапа подружка одразу стала відзиватись.

– Разом із Джесікою несли службу на позиціях. Завжди була поруч. Вона дуже вдячна і розумна собака, – каже військовий.- Попереджала про небезпеку і ховалася разом з бійцями під час обстрілів». Більше місяця вони разом боронили країну.

Та одного разу прикордонники та Джесіка потрапили під щільний обстріл. Бійці встигли потрапити у безпечне місце, а собака, на жаль, через дим та вогонь втратила орієнтир. Поранена вона приповзла до укриття. Джесіка отримала осколкові поранення голови, шиї та лап. Олег самотужки її лікував.
Згодом чоловіку вдалося вивезти чотирилапу, й тепер вона у безпеці. Сьогодні дівчинка в хорошій формі, почувається чудово. Джесіка стала членом родини прикордонника.