Ще до ефірів випускник  «Школи молодого журналіста “33-го», а нині продюсер “Голосу країни” Володимир Завадюк  повідомляв про те, що цього разу на глядачів очікує неймовірний сюрприз.

– Зізнаюся чесно, було непросто вмовити дівчину-трансгендера Зіанджу брати участь у шоу. Але вона з нами цього сезону, – повідомив Володимир. –  Вона кине виклик шаблонам та стереотипам. Колись її знали як Борю Апрєля. І це далеко не всі зірки, які візьмуть участь у новому безмежному сезоні.

І ось у неділю всі, затамувавши подих, дивились виступ  дівчини-трансгендера Зіанджі, яка в минулому була солодкоголосим хлопчиськом із Криму Борисом Апрєлєм. На головній вокальній сцені країни дівчина виконала  пісню Smashed  into  you популярної співачки  Beyonce.

– Я обрала цю пісню, адже її виконує королева музики. Ця пісня про стосунки дівчини та чоловіка. Його кохання – вода для її квітки. Вона розцвітає зсередини. У результаті вони біжать одне одному назустріч і розбиваються, – зазначила співачка. –  Десять років тому я була відома як Борис Апрєль. А зникла зі сцени, тому що не впоралася з критикою: була маленькою дитиною, і мені дуже не вистачало нових знань, освіти. Тому всі ці роки я подорожувала, зокрема жила в США та вчилася. Але відчула, що моє покликання – це музика. Дуже хочу знову побачити палаючі очі глядачів.

Проникливий вокал дівчини-трансгендера розвернув усі чотири тренерські крісла, а зіркові наставники довго не могли опанувати свої емоції, дізнавшись історію артистки. Так, Потап, Джамала та Сергій Бабкін зізнались, що вважають голос дівчини особливим. Тим часом, Тіна Кароль зазначила, що багато змінила б у вокалі артистки. Своїм наставником Зіанджа обрала Потапа.

Валентина ЛІСОВА